Samozamykací zámky

1) Samozamykací zámky mechanické

2) Samozamykací zámky elektromechanické

3) Samozamykací zámky elektromotorické

Samozamykací zámky a elektrické zámky se používají tam, kde je vyžadována možnost elektronického ovládání uzamykání dveří při vysoké spolehlivosti systému bez potřeby údržby.

Samozamykací zámky a elektrické zámky jsou instalovány do dveří s vysokou bezpečnostní odolností. Z venkovní strany se dveře odemykají klíčem přes cylindrickou vložku nebo klikou a elektrickým impulzem. Elektrický impulz na elektromagnetickou cívku zaaretuje pohyblivý mechanizmus v zámku a vnější klika je plně funkční pro otevření dveří. Není-li udělen tento elektrický impulz z tlačítka domácího telefonu nebo kódovacího zařízení do samozamykacího zámku, je klika sice pohyblivá, ale bez možnosti otevření dveří. Na vnitřní straně dveří je použit systém PANIK. Pouhým stiskem kliky je zámek odemčen a dveře otevřeny bez použití klíče.

Funkce PANIK je používána pro nouzové východy.
Samozamykací zámky jsou vždy po zavření dveří dvoubodově uzamčeny. Po uzavření dveří je zajišťovací střelka zatlačena o protiplech v zárubni do zámku ve dveřích. Automaticky dojde k vysunutí závory a zablokování střelky zámku. A je ZAMČENO.

Použití:
Samozamykací zámky a elektrické zámky lze použít pro venkovní a vnitřní dveře vyrobené z kovu, plastu či dřeva, v provedení LEVÉM nebo PRAVÉM.


Created and designed by Pixelsparadise.com
With help of Foundation Framework by ZURB and Flexslider by Madebymufffin

Joomla! ® name is used under a limited license from Open Source Matters
Pixelsparadise.com is not affiliated with by Open Source Matters or the Joomla! Project.