Vyhledávání:

Manufacturer:
Price:
from to CZK
Product attributes:
Bezpečnostní třída
Typ dveří
NBÚ ( typ dokumentace )
Počet bezpečnostních čepů
Požární odolnost
Kouřotěsnost
Šířka dveří
Výška dveří
Exteriérové bezpečnostní dveře
Interiérové bezpečnostní dveře
Odolnost proti hluku
Záruka
Montáž do stávající zárubně
Reset Filter

Bezpečnostní dveře se zvýšenou protipožární odolností

Ceny jsou bez DPH, DPH dveří námi montovaných pro byty (fyzická osoba) je 15% a pro ostatní (podnikání) 21%, DPH dveří pro čistý prodej je 21%. V ceně není kalkulována cena montáže, cena nové zárubně, zednické práce, cena kování, zámkové vložky a doplňků (to je individuální podle požadavku zákazníka). Základní ceny montáže jsou v rozsahu (1.500,- až 3.500,-) Kč podle typu dveří a montáže, zednické práce jsou v rozsahu (4.000,- až 6.500,-) Kč podle typu zdiva či panelu.

Zobrazení:
Bezpečnostní protipožární dveře K260/2 jsou certifikovány v 2. bezpečnostní třídě se zvýšenou požární odolností. Jsou vybaveny bezpečnostním tříbodovým zámkem, který je chráněn krytem a štítem proti odvrtání.
19373 CZK
Bezpečnostní protipožární dveře K260/3 jsou certifikovány v 3. bezpečnostní třídě se zvýšenou požární odolností. Jsou vybaveny bezpečnostním zámkem s plochou závorou, který je chráněn krytem a štítem proti odvrtání.
20316 CZK
Bezpečnostní protipožární dveře K345/2 jsou certifikovány v 2. bezpečnostní třídě se zvýšenou požární odolností. Jsou vybaveny bezpečnostním zámkem s plochou závorou​​, který je chráněn krytem a štítem proti odvrtání.který je chráněn krytem a štítem zámku proti odvrtání.
17801 CZK
Bezpečnostní protipožární dveře K345/2R jsou certifikovány v 2. bezpečnostní třídě se zvýšenou požární odolností. Jsou vybaveny bezpečnostním zámkem s plochou závorou​​, který je chráněn krytem a štítem proti odvrtání.
17090 CZK
Bezpečnostní protipožární dveře K345/3 jsou certifikovány v 3. bezpečnostní třídě se zvýšenou požární odolností. Jsou vybaveny bezpečnostním zámkem s plochou závorou​​, který je chráněn krytem a štítem proti odvrtání.který je chráněn krytem a štítem zámku proti odvrtání.
18433 CZK
Exterierové bezpečnostní dveře 2 třídy. Jsou vybaveny bezpečnostním tříbodovým zámkem, který je chráněn krytem zámku. Ze zámkové strany dveří se vysouvají aktivní jistící body, na závěsové straně dveří jsou umístěny 4 pasivní jistící body a 4 kusy závěsů.
22657 CZK
Exterierové bezpečnostní dveře 3 třídy. Jsou vybaveny bezpečnostním tříbodovým zámkem, který je chráněn krytem zámku. Ze zámkové strany dveří se vysouvají aktivní jistící body, na závěsové straně dveří jsou umístěny 4 pasivní jistící body a 4 kusy závěsů.
24343 CZK
ZK plechové dveře dvoukřídlé včetně nové protipožární zárubně v ceně, izolované ze zinkovaného plechu s požární odolností 45 minut. Jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří.
26955 CZK
ZK plechové dveře jednokřídlé včetně nové protipožární zárubně v ceně, izolované ze zinkovaného plechu s požární odolností 45 minut. Jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří.
11910 CZK
ZK plechové dveře dvoukřídlé včetně nové protipožární zárubně v ceně, izolované ze zinkovaného plechu s požární odolností 60 minut. Jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří.
28905 CZK
ZK plechové dveře jednokřídlé včetně nové protipožární zárubně v ceně, izolované ze zinkovaného plechu s požární odolností 60 minut. Jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří.
14250 CZK
ZK plechové dveře dvoukřídlé včetně nové protipožární zárubně v ceně, izolované ze zinkovaného plechu s požární odolností 90 minut. Jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří.
48975 CZK
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Created and designed by Pixelsparadise.com
With help of Foundation Framework by ZURB and Flexslider by Madebymufffin

Joomla! ® name is used under a limited license from Open Source Matters
Pixelsparadise.com is not affiliated with by Open Source Matters or the Joomla! Project.