Naše nabídka

Montujeme bezpečnostní dveře předních českých značek a kompletní bezpečnostní systémy.

Nabízíme systémy zabezpečení proti vloupání, bezpečnostní dveře s požární odolností 30 až 90 minut a také komplexní řešení obytného domu nebo firmy systémem hlavního a generálního klíče. Každý požadavek řešíme individuálně, podle potřeb zákazníka. Od roku 1999 se dle koncesní listiny tato činnost nazývá: "Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob."

Kromě neustále rozšiřující se nabídky jsme schopni vyhovět individuálním požadavkům zákazníka. Konzultace na místě montáže zdarma v rámci pražského regionu považujeme za samozřejmé.Provádíme montáž jak u jednotlivých zákazníků, tak provádíme montáže na větších stavebních subjektech.

Montujeme a servisujeme certifikované bezpečnostní (protipožární, neprůstřelné apod.) dveře včetně různých povrchových úprav, zámků, kování a jiných doplňků.Dveře až do bezpečnostní třídy 3 je možné zamontovat do stávajících typizovaných zárubní, nebo je montovat včetně originálních zárubní a speciálních rámů atypických rozměrů k danému typu dveří.

Systémy EZS, které dodáváme, je možné používat od malých objektů až po velice rozsáhlé komplexy do nichž se instalují ústředny IMPERIAL a Jablotron. Čidla umožňují střežit vnitřní i venkovní prostory, včetně obvodové ochrany plotu (perimetru). Poplach se vyhlašuje sirénami, telefonními hlásiči a každá ústředna má komunikátor pro napojení na PCO.


Created and designed by Pixelsparadise.com
With help of Foundation Framework by ZURB and Flexslider by Madebymufffin

Joomla! ® name is used under a limited license from Open Source Matters
Pixelsparadise.com is not affiliated with by Open Source Matters or the Joomla! Project.