Vyhledávání:

Manufacturer:
Price:
from to CZK
Product attributes:
Bezpečnostní třída
Typ dveří
NBÚ ( typ dokumentace )
Počet bezpečnostních čepů
Požární odolnost
Kouřotěsnost
Šířka dveří
Výška dveří
Exteriérové bezpečnostní dveře
Interiérové bezpečnostní dveře
Odolnost proti hluku
Záruka
Montáž do stávající zárubně
Reset Filter

Bezpečnostní dveře

Naší hlavní činností je prodej, montáž a servis individuálních systémů k zabezpečení bytů, domů, kanceláří a bank proti vloupání. Jedna z hlavních činností je montáž bezpečnostních dveří s požární odolností 0 až 90 minut. Vybrané modely bezpečnostních dveří bezpečnostní třídy 3. a nižší je možné montovat do stávajících kovových zárubní.

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře - katalog

Bezpečnostní a protipožární dveře vstupní pro zabezpečení vstupu do domu a bytu. Katalog  bezpečnostních dveří, bezpečnostních a protipožárních dveří a to jak jednokřídlých, tak doukřídlých. Vybrané modely bezpečnostních dveří bezpečnostní třídy 3. a nižší je možné montovat do stávajících kovových zárubní.

Jednokřídlé bezpečnostní dveře

Jednokřídlé bezpečnostní dveře

Bezpečnostní a protipožární dveře vstupní pro zabezpečení vstupu do domu a bytu. Katalog  bezpečnostních dveří, bezpečnostních a protipožárních dveří jednokřídlých. Vybrané modely bezpečnostních dveří bezpečnostní třídy 3. a nižší je možné montovat do stávajících kovových zárubní.

Dvoukřídlé bezpečnostní dveře

Dvoukřídlé bezpečnostní dveře

Bezpečnostní a protipožární dveře vstupní pro zabezpečení vstupu do domu a bytu. Katalog  bezpečnostních dveří, bezpečnostních a protipožárních dveří doukřídlých. Vybrané modely bezpečnostních dveří bezpečnostní třídy 3. a nižší je možné montovat do stávajících kovových zárubní.

Bezpečnostní dveře se zvýšenou protipožární odolností

Se zvýšenou protipožární odolností

Bezpečnostní a protipožární dveře vstupní pro zabezpečení vstupu do domu a bytu se zvýšenou požární odolností. Katalog  bezpečnostních a protipožárních dveří a to jak jednokřídlých, tak doukřídlých.

Bezpečnostní dveře speciální

Bezpečnostní dveře speciální

Speciální bezpečnostní a protipožární dveře vstupní pro zabezpečení vstupu do domu a bytu. Katalog speciálních bezpečnostních dveří, bezpečnostních a protipožárních dveří a to jak jednokřídlých, tak doukřídlých. Jedná se o bezpečnostní dveře vyrobené na zakázku, nebo se speciální výbavou bezpečnostními prvky.

Bezpečnostní dveře speciální

Povrchové úpravy

Vzhled dveří je možné přizpůsobit představám klienta nebo prostředí, kde budou bezpečnostní dveře instalované. Výhodou je též možnost kombinování rozdílných povrchů - každá strana dveří může mít jinou povrchovou úpravou. Přesné zobrazení struktury a barvy povrchové úpravy zobrazuje reálný vzorkovník povrchových úprav, který je k dispozici ve vzorkovně firmy.


Created and designed by Pixelsparadise.com
With help of Foundation Framework by ZURB and Flexslider by Madebymufffin

Joomla! ® name is used under a limited license from Open Source Matters
Pixelsparadise.com is not affiliated with by Open Source Matters or the Joomla! Project.