Bezpečnostní dveře a systémy

Firemní profil

Vítejte na stránkách společnosti "Alexej Novotný - ALEX" , firma byla založena v roce 1993, specializuje se na zabezpečení bytových a nebytových prostor a má v tomto oboru velkou praxi. Nabízí systémy zabezpečení proti vloupání, bezpečnostní dveře s požární odolností 30 až 90 minut a také komplexní řešení obytného domu nebo firmy systémem hlavního a generálního klíče. Každý požadavek řešíme individuálně, podle potřeb zákazníka.
Od roku 1999 se dle koncesní listiny tato činnost nazývá: "Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob."

Kromě neustále rozšiřující se nabídky jsme schopni vyhovět individuálním požadavkům zákazníka. Konzultace na místě montáže zdarma v rámci pražského regionu považujeme za samozřejmé.
Provádíme montáž jak u jednotlivých zákazníků, tak provádíme montáže na větších stavebních subjektech. Montujeme  a servisujeme certifikované bezpečnostní (protipožární, neprůstřelné apod.) dveře včetně různých povrchových úprav, zámků, kování a jiných doplňků.
Dveře až do bezpečnostní třídy 3 je možné zamontovat do stávajících typizovaných zárubní, nebo je montovat včetně originálních zárubní a speciálních rámů atypických rozměrů k danému typu dveří.
Také se zabýváme úpravami a zabezpečováním dveří vč. dvoukřídlých, osazováním různých interiérových i exteriérových dveří vč. prosklených otvorů (přímo ve dveřích, nadsvětlíky apod.)

Vyrábíme a montujeme pevné, otvírací i posuvné mříže různých druhů včetně certifikovaných z nerezavějícího materiálu (TETRA, nůžkové, zámečnické, kovářské).

Dodáváme systém hlavního a generálního klíče, sjednocení klíče na větší počet zámků s řešením priority klíčů podle uživatele.

Zajišťujeme kompletní servis na zámky, zámkové vložky a klíče "MUL-T-LOCK, EVVA, GUARD, FAB"

Kontakty:
mobil: +420 602 221 311
Tel./fax: +420 272 734 898


Created and designed by Pixelsparadise.com
With help of Foundation Framework by ZURB and Flexslider by Madebymufffin

Joomla! ® name is used under a limited license from Open Source Matters
Pixelsparadise.com is not affiliated with by Open Source Matters or the Joomla! Project.