Vyhledávání:

Manufacturer:
Price:
from to CZK
Product attributes:
Bezpečnostní třída
Typ dveří
NBÚ ( typ dokumentace )
Počet bezpečnostních čepů
Požární odolnost
Kouřotěsnost
Šířka dveří
Výška dveří
Exteriérové bezpečnostní dveře
Interiérové bezpečnostní dveře
Odolnost proti hluku
Záruka
Montáž do stávající zárubně
Reset Filter

Dvoukřídlé bezpečnostní dveře

Ceny jsou bez DPH, DPH dveří námi montovaných pro byty (fyzická osoba) je 15% a pro ostatní (podnikání) 21%, DPH dveří pro čistý prodej je 21%. V ceně není kalkulována cena montáže, cena nové zárubně, zednické práce, cena kování, zámkové vložky a doplňků (to je individuální podle požadavku zákazníka). Základní ceny montáže jsou v rozsahu (1.500,- až 3.500,-) Kč podle typu dveří a montáže, zednické práce jsou v rozsahu (4.000,- až 6.500,-) Kč podle typu zdiva či panelu.

Zobrazení:
Bezpečnostní dveře dvoukřídlé bez požární odolností v bezpečnostní třídě 3. vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech, vyrábí se jako dveře otevírané DO chráněného prostoru.
26197 CZK
Bezpečnostní dveře dvoukřídlé bez požární odolností v bezpečnostní třídě 4. pouze do nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech, vyrábí se jako dveře otevírané DO chráněného prostoru.
31763 CZK
Bezpečnostní dveře dvoukřídlé bez požární odolností v bezpečnostní třídě 3. vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech, vyrábí se jako dveře otevírané VEN z chráněného prostoru.
26197 CZK
Bezpečnostní dveře dvoukřídlé bezpečnostní třídy 3. Vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech, vyrábí se jako dveře otevírané DO chráněného prostoru
27709 CZK
Bezpečnostní dveře dvoukřídlé bezpečnostní třídy 3. Vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech, vyrábí se jako dveře otevírané VEN z chráněného prostoru
28919 CZK
Dvoukřídlé bezpečnostní protipožární dveře SHERLOCK D2K330/3, bezpečnostní třída 3. Jsou vybaveny bezpečnostním zámkem s plochou závorou​​, který je chráněn krytem a štítem proti odvrtání.
32600 CZK
Dvoukřídlé bezpečnostní protipožární dveře SHERLOCK D2K330/3A, bezpečnostní třída 3. Jsou vybaveny bezpečnostním zámkem ABLOY s plochou závorou​​, který je chráněn krytem a štítem proti odvrtání.
36600 CZK
Rozvorový zámek je z vnitřní strany viditelný a z vnější strany je viditelný přídavný zámek s kováním. Dveře jsou bez oplechování.
8500 CZK
Rozvorový zámek je z vnitřní strany viditelný a z vnější strany je viditelný přídavný zámek s kováním. Dveře jsou s oplechováním.
11500 CZK
Rozvorový zámek je z vnitřní strany kryt čalouněním a z vnější strany je viditelný přídavný zámek s kováním. Dveře jsou s oplechováním.
16000 CZK
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Created and designed by Pixelsparadise.com
With help of Foundation Framework by ZURB and Flexslider by Madebymufffin

Joomla! ® name is used under a limited license from Open Source Matters
Pixelsparadise.com is not affiliated with by Open Source Matters or the Joomla! Project.