Vyhledávání:

Price:
from to CZK
Product attributes:
Bezpečnostní třída
NBÚ ( typ dokumentace )
Odolnost proti hluku
Záruka
Montáž do stávající zárubně
Reset Filter

Systém hlavního a generálního klíče

Jedním z nejčastějších a nevyhnutelných požadavků bezproblémového fungování firem v tržním prostředí je spolehlivé a profesionální zabezpečení obchodních a výrobních objektů.

Systém generálního klíče daný požadavek splňuje a umožňuje jedním bezpečnostním klíčem uzamknout libovolný počet dveří a zároveň Vám dá možnost určit a kontrolovat osoby, které mohou do jednotlivých objektů či místností vstupovat.

Systém je vhodný nejen pro firmy, ale i pro domácnosti, kterým dává možnost komfortně uzamknout jedním klíčem například vchodovou branku, vstupní dveře, dveře na terasu, garáž, sklep a bezpočet jiných příkladů.

Podstatou systému generálního klíče je, že jediným klíčem se dají odemknout víceré dveře a na základě určených přístupových práv se zamezí nepovoleným vstupům. Systém hlavního a generálního klíče slouží k řízení pohybu osob v bytových domech (spoločné prostory, prostory pouze pro jistý okruh osob a byty pro jednotlivce), ve firmách nebo v domácnostech.

Výhodou systému je, že jediným klíčem se dají otevřít všechny dveře, které spadají pod jeho práva.

Výhody systému hlavního a generálního klíče

Jeden klíč místo celého svazku

Jeden klíč dokáže otevřít všechny dveře, do kterých má oprávněná osoba povolen vstup - zbavíte se jak těžkého svazku klíčů tak problémů s hledáním toho správného.

Jednodušší evidence klíčů

S aplikací systému získáte podrobný rozpis zhotovených klíčů a jejich přístupová práva. Minimalizace počtu klíčů ulehčuje kontrolu.

Přehled o přístupových právech

Na základě přístupových práv řídíte přístup osob do Vašich prostorů. Rozpis práv umožňuje detailní přehled o tom, kdo a kam má přístup.

Vysoká úroveň zabezpečení

Bezpečnostní vložky s ochrannými prvky zabrání jakýmkoliv pokusům o násilné vniknutí.

Ochrana klíčů proti kopírování

Klíče je možné objednávat pouze u správce systému a to po předložení příslušné bezpečnostní karty. V nabídce jsou i bezpečnostní vložky s celosvětovou ochranou klíčů.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Created and designed by Pixelsparadise.com
With help of Foundation Framework by ZURB and Flexslider by Madebymufffin

Joomla! ® name is used under a limited license from Open Source Matters
Pixelsparadise.com is not affiliated with by Open Source Matters or the Joomla! Project.