Vyhledávání:

Manufacturer:
Price:
from to CZK
Product attributes:
Bezpečnostní třída
Typ dveří
NBÚ ( typ dokumentace )
Šířka dveří
Výška dveří
Odolnost proti hluku
Záruka
Montáž do stávající zárubně
Reset Filter

Dveře interiérové a desingové

Ceny dveří jsou bez DPH, DPH dveří námi montovaných pro byty (fyzická osoba) je 15% a pro ostatní (podnikání) 21%, DPH dveří pro čistý prodej je 21%. V ceně není kalkulována cena montáže, cena nové zárubně, zednické práce, cena kování, zámkové vložky a doplňků (to je individuální podle požadavku zákazníka).

Zobrazení:
Dveře interiérové ARA I vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech.
3000 CZK
Dveře interiérové ARA II vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech.
3050 CZK
Dveře interiérové ARA III vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech.
5150 CZK
Dveře interiérové ARA IV vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech.
5450 CZK
Dveře interiérové BRILLANT vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech.
8289 CZK
Dveře interiérové CASIOPEIA I vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech.
3900 CZK
Dveře interiérové CASIOPEIA II vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech.
6000 CZK
Dveře s požární odolností 30 min, vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech, vyrábí se jako dveře otevírané DO chráněného prostoru
3380 CZK
Dveře interiérové ELEGANT I vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech.
3751 CZK
Dveře interiérové ELEGANT II vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech.
4961 CZK
Dveře interiérové ELEGANT III vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech.
5627 CZK
Dveře interiérové ELEGANT IV vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech.
4236 CZK
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Created and designed by Pixelsparadise.com
With help of Foundation Framework by ZURB and Flexslider by Madebymufffin

Joomla! ® name is used under a limited license from Open Source Matters
Pixelsparadise.com is not affiliated with by Open Source Matters or the Joomla! Project.