Plechové dveře a mříže

Plechové dveře  jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří, skládají se ze dvou částí: užší části (vany) a širší části (víka). Jsou hladké, s požární odolností i bez požární odolnosti. Jednokřídlové jsou standardně vyrobeny z  pozinkovaného plechu o síle 0,55 mm (lze použít i plech 0,8 za příplatek 450,-), dvoukřídlé jsou vyrobeny vždy z pozinkovaného plechu 0,8 mm,  který zaručuje vysokou odolnost proti korozi a umožňuje použití téměř všech povrchových úprav. Dveře jsou osazeny zámkem FAB 190/140 (rozteč 72 mm). V místě závěsů a zámku jsou dveře zesíleny výztuhami. Dveře jsou zkonstruovány z materiálů, které zaručují vysokou kvalitu již od samotného výrobce. Do konstrukce jsou zabudovány pouze řádně certifikované komponenty a materiály, aby celkový výrobek uspěl v náročných protipožárních zkouškách. Dveře jsou také atestovány na tepelnou a zvukovou propustnost.

Bezpečnostní dveře

Plechové dveře

Plechové dveře jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří, skládají se ze dvou částí: užší části (vany) a širší části (víka). Jsou hladké, bez požární odolnosti a s požární odolností, interiérové a exteriérové, v provedení jednokřídlé i dvoukřídlé.

bezpečnostní mříže nůžkové

Mříže nůžkové

lze použít všude tam, kde chceme, aby mříž chránila Váš majetek v době Vaší nepřítomnosti. A v době Vaší přítomnosti nebránila volnému výhledu z okna či pohledu do výlohy obchodu.

Pevné mříže

Mříže pevné

se používají zejména ke stálému zabezpečení oken či balkónů. Mříže dodáváme a montujeme v provedení dle požadavků pojišťoven. Z hlediska estetického pro Vás máme připravenou nabídku výběru z mnoha tvarů a motivů.

Bezpečnostní mříže TETRA

Mříže Tetra

představují mimořádně estetický výrobek v australské licenci. Používají se nejen k mechanickému zajištění budov, ale jsou vhodné i ke komplexnímu řešení interiérů a exteriérů.

   

Created and designed by Pixelsparadise.com
With help of Foundation Framework by ZURB and Flexslider by Madebymufffin

Joomla! ® name is used under a limited license from Open Source Matters
Pixelsparadise.com is not affiliated with by Open Source Matters or the Joomla! Project.